DSC6488u

Co je Centrum

Centrum pro otázky životního prostředí je vysokoškolský ústav – součást Univerzity Karlovy a zabývá se především společenskovědními otázkami ochrany životního prostředí a udržitelného rozvoje v rámci výzkumu, vzdělávání a třetí role univerzity. Bylo založeno v roce 1992.

SeminarJCUDne 23. 4. 2020 se uskutečnil webinář s názvem „Udržitelné podnikání“, který organizovala Univerzita Karlova – Centrum pro otázky životního prostředí, Ekonomická fakulta JU a NS MAS v rámci společného projektu TAČR TL02000012. Webináře, který zahrnoval tyto 2 přednášky, se zúčastnilo online 50 účastníků.

Jak využít sítě spolupráce v podnikání z pohledu Jihočeské hospodářské komory – Ing. Luděk Keist, ředitel Jihočeské hospodářské komory –  záznam najdete zde.

Situace podnikatelů v mimořádných opatřeních – Ing. Tomáš Hajdušek, daňový poradce – záznam najdete zde.