DSC6488u

Co je Centrum

Centrum pro otázky životního prostředí je vysokoškolský ústav – součást Univerzity Karlovy a zabývá se především společenskovědními otázkami ochrany životního prostředí a udržitelného rozvoje v rámci výzkumu, vzdělávání a třetí role univerzity. Bylo založeno v roce 1992.

Cena JV - foto Kateřina Bursíkova JacquesVe čtvrtek 16. července proběhlo v Senátu předávání cen Josefa Vavrouška za rok 2019. Cenu za dlouhodobý přínos získal náš kolega Jiří Dlouhý za dlouholetý rozvoj principů trvale udržitelného života v české i mezinárodní rovině. Více o ceně si můžete přečíst na stránkách Nadace Partnerství. Vlastní nominaci od Ladislava Mika, Mikuláše Huby a Pavla Šremera si můžete přečíst zde. (foto Kateřina Bursíkova Jacques)