ONLINE RECRUITMENT SYSTEM FOR ECONOMIC EXPERIMENTS

 
THE EASE OF RECRUITMENT

 
Hlavní stránka
 Registrovat se
 
Pravidla
 
Ochrana osobních údajů
 
Často kladené otázky (FAQs)
 
 O nás
 Kontakt
 

logo UK

Laboratoř pro výzkum chování

Centrum pro otázky životního prostředí Univerzity Karlovy

logo Berlab

 

Vítejte!

Jsme BERLAB, Laboratoř pro výzkum chování působící při Centru pro otázky životního prostředí Univerzity Karlovy. Po zaregistrování na této stránce se můžete stát účastníky našich vědeckých experimentů.

Velmi si ceníme Vašeho zájmu a zároveň věříme, že i pro Vás bude účast na experimentech přínosná. Máte příležitost dozvědět se něco o tom, jaká témata se aktuálně řeší na poli sociálně-psychologického výzkumu či jak probíhají experimenty. Můžete si také otestovat své postoje, představy a znalosti v porovnání s ostatními účastníky našich studií. O výsledcích a cílech jednotlivých studií Vás budeme informovat.

Naše experimenty mají obvykle podobu online dotazníku, účastnit se jich tudíž můžete odkudkoliv. Poté, co se zaregistrujete, Vás prostřednictvím zadané e-mailové adresy budeme zvát do jednotlivých studií. Účast ve studiích je zcela dobrovolná, kdykoliv ji můžete ukončit. Stejně tak můžete kdykoliv zrušit svou registraci v naší databázi. Pokud se chcete stát jedním z účastníků našich studií, klikněte prosím na tlačítko „Registrovat se“ v levé liště.

Děkujeme!

 
V případě dalších otázek, prosím, kontaktujte berlab@czp.cuni.cz.