ONLINE RECRUITMENT SYSTEM FOR ECONOMIC EXPERIMENTS

 
THE EASE OF RECRUITMENT

 
Hlavní stránka
 Registrovat se
 
Pravidla
 
Ochrana osobních údajů
 
Často kladené otázky (FAQs)
 
 O nás
 Kontakt


Ochrana osobních údajů


Obecná pravidla o ochraně osobních údajů a etická pravidla výzkumu

  • Obecně se snažíme vyhýbat shromažďování osobních údajů a citlivých informací. Pro účely registrace v našem systému ORSEE nicméně budete muset zadat své jméno a emailovou adresu a základní sociodemografické údaje. Vaši kontaktní emailovou adresu, potřebujeme k tomu, abychom Vás mohli zvát do našich studií. Členství v této databázi a využívání informací z databáze podléhá nařízení o ochraně osobních údajů (GDPR). V případě jakýchkoliv otázek k ochraně osobních údajů se můžete obrátit buď na kontaktní osoby BERLABu (zde), anebo na pověřence pro ochranu osobních údajů Univerzity Karlovy (zde). Z naší databáze ORSEE se můžete kdykoliv odhlásit.
  • Všechny studie provádíme v souladu s přísnými etickými zásadami stanovenými Americkou psychologickou asociací (viz). V případě jakýchkoliv otázek k etické stránce našich studií se můžete obrátit buď na kontaktní osoby BERLABu (zde), anebo na zástupce Etické komise pro výzkum při Centru pro otázky životního prostředí (zde).

Využití dat z výzkumu

  • Všechny studie, kterých se v BERLABu zúčastníte, jsou realizovány jako vědecké studie. O využití dat z jednotlivých výzkumů Vás budeme informovat vždy před zahájením konkrétní studie. Pokud není uvedeno jinak, anonymizovaná data (tj. data z nichž jsou odstraněny jakékoli informace umožňující identifikaci jednotlivých osob) jsou publikována společně s výsledky jednotlivých studií.V případě dalších otázek, prosím, kontaktujte berlab@czp.cuni.cz.