ONLINE RECRUITMENT SYSTEM FOR ECONOMIC EXPERIMENTS

 
THE EASE OF RECRUITMENT

 
Hlavní stránka
 Registrovat se
 
Pravidla
 
Ochrana osobních údajů
 
Často kladené otázky (FAQs)
 
 O nás
 Kontakt


Pravidla


Pravidla účasti ve studiích

Tím, že se zaregistrujete v našem systému, vyjadřujete souhlas s následujícími podmínkami:

  • Každý účastník může být v naší databázi ORSEE registrován pouze jednou.
  • Přibližně jednou za 1-3 měsíce Vám přijde e-mailem pozvánka do studie. Pozvánka bude obsahovat základní informace o účasti ve studii. Vy se budete moci rozhodnout, jestli pozvánku přijmete.
  • Pokud pozvání přijmete bude Vám udělen přístup do webové aplikace, v níž bude studie probíhat. Studie má obvykle podobu online dotazníku. Před začátkem každé studie dostanete podrobné informace o jejím průběhu, o případných rizicích účasti, o právech účastníků a o využití dat ze studie.
  • Studie se můžete zúčastnit z jakéhokoliv místa s přístupem na Internet. Ideální ale je, pokud se budete účastnit v podmínkách umožňující soustředění (např. doma, kde máte ticho a klid).
  • Pokud zjistíte, že se studie účastnit nechcete, můžete v kterémkoli okamžiku ze studie odstoupit. Zpravidla k tomu stačí jen to, že zavřete okno svého internetového prohlížeče.
  • Po skončení studie dostanete informaci o výzkumném tématu, kterým se studie zabývala, a pro zájemce budou připraveny i odkazy na zajímavé články a knihy o tomto tématu.V případě dalších otázek, prosím, kontaktujte berlab@czp.cuni.cz.